Serwis urządzeń do malowania proszkowego – Dystrybutor, części zmienne Gema

włącz . Opublikowano w Blog

P.C. Systems oferuje Państwu urządzenia do malowania proszkowego. Działamy jako dystrybutor GEMA, czyli renomowanej firmy, produkującej profesjonalny sprzęt lakierniczy. W naszej ofercie znajdują się pistolety proszkowe, systemy manualne oraz automatyczne linie lakiernicze. Klientom proponujemy także pozostałe urządzenia GEMA pozwalające na modernizację kabin do malowania proszkowego. Nowe produkty spełniają obowiązujące normy i wykorzystują innowacyjne technologie podnoszące wydajność pracy. Tworzone przez firmę GEMA maszyny dostosowane są do działania w zaawansowanych trybach pracy automatycznej. Mogą być też sterowane na wybrane przez operatora sposoby. W przypadku każdego z systemów służymy także profesjonalną poradą, co ułatwi wybór produktów, takich jak kabiny czy aplikator GEMA. Dodatkowo w korzystnej cenie zapewniamy kabiny lakiernicze proszkowe używane. Przed dopuszczeniem do sprzedaży ich stan jest dokładnie sprawdzany, przechodzą również wszelkie zabiegi konserwacyjne. Przeprowadzane z użyciem tego rodzaju urządzeń GEMA malowanie proszkowe zapewnia doskonałe krycie przy mniejszych kosztach inwestycji. GEMA jest szwajcarskim koncernem, produkującym zaawansowane technologicznie urządzenia. Jako oficjalny dystrybutor GEMA Polska możemy dostarczyć Państwu sprzęt nie tylko skuteczny, ale też posiadający niezbędne certyfikaty. Poza wspomnianymi produktami zapewniamy także serwis urządzeń do malowania proszkowego, który opiera się na częściach zamiennych GEMA – dzięki temu po naprawie każde urządzenie wraca do stanu pierwotnego.

SAT linie wertykalne

SAT (Surface Aluminium Technologies) S.r.l. to włoska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz instalacją sprzętu do obróbki powierzchniowej profili aluminiowych. Jej sprzęt do malowania proszkowego zapewnia najwyższą wydajność i o wiele lepszy współczynnik wykorzystania farby. Jego konstrukcja znacząco różni się od standardowych linii. Dzięki temu wszystkie wykorzystywane w procesie, jakim jest malowanie proszkowe, urządzenia mieszczą się na mniejszej powierzchni. Producenci mogą więc o wiele efektywniej wykorzystywać hale produkcyjne.

SAT oferuje pionowe linie do nakładania powłok proszkowych, rewolucyjne pionowe systemy CUBE Trevisan, TREVISAN, FOX – pozwalające na automatyczne i liniowe wykonanie obróbki wstępnej w postaci szybkiej oksydacji wzdłuż pionowej linii malowania; urządzenia do anodowania AUTEL, maszyny do dekoracji drewnopodobnej EZY oraz systemy pakujące dla profili aluminiowych. Każdy aplikator do malowania proszkowego to przy tym nowowczesna konstrukcja zapewniająca pełną kontrolę nad farbą. Wszystkie z systemów przystosowane są do wymagań nowoczesnych lakierni zajmujących się obróbką dużych partii produktów. Materiały do malowania proszkowego tej marki gwarantują trwałość i niezawodność. Łatwo przy tym o pełną automatyzację procesów. Zapewniające najlepsze malowanie proszkowe urządzenia SAT są wykorzystywane przez specjalistyczne przedsiębiorstwa na całym świecie. Dzięki ich niezawodności i dostępności komponentów stanowią obecnie coraz chętniej wybierane instalacje. Urządzenia do malowania proszkowego włoskiej firmy dają o wiele większe możliwości nowoczesnym zakładom. Każde z nich po montażu może przystąpić do działania, ponieważ posiada kompleksowe wyposażenie. W jego skład wchodzi linia, kabina i aplikator do malowania proszkowego na każdym ramieniu ruchomym.
Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnych informacji na temat technologii SAT. Polecamy uwadze także pozostały sprzęt do malowania proszkowego w naszym asortymencie. Oferujemy przy tym profesjonalne doradztwo.
Od 13.05.2018 P.C. Systems jest dystrybutorem na rynku polskim prduktów SAT (Surface Aluminium Technologies).