SAT linie wertykalne

logo sat 175x160SAT (Surface Aluminium Technologies) S.r.l. to włoska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz instalacją sprzętu do obróbki powierzchniowej profili aluminiowych.


SAT oferuje pionowe linie do malowania proszkowego, rewolucyjne pionowe systemy malowania proszkowego CUBE Trevisan, TREVISAN, FOX – pozwalające na automatyczne i liniowe wykonanie obróbki wstępnej w postaci szybkiej oksydacji wzdłuż pionowej linii malowania proszkowego; linie do anodowania AUTEL, maszyny do dekoracji drewnopodobnej EZY oraz systemy pakujące dla profili aluminiowych.

 

Filozofią SAT jest zmiana potrzeb rynku w wymagające projekty, które sprawią, że proces produkcyjny będzie jak najbardziej wydajny. Nieprzerwane wysiłki w zakresie badań i rozwoju pozwalają na projektowanie i produkcję sprzętu mogącego zagwarantować naszym klientom nieporównywalne wartości parametrów eksploatacyjnych. 
W ciągu ponad 35 lat działalności zespół firmy SAT wdrożył większość ze swoich innowacyjnych rozwiązań, które obecnie uznawane są na całym świecie jako standardowe, potwierdzając niepodważalną pozycję firmy jako lidera rynku.